تبلیغات
نسیم - شیخ نعیم قاسم تاکید کرد

جستجو

 

شیخ نعیم قاسم تاکید کرد


موضوع: اخبار ایران ،

اسرائیل از قدرت بازدارندگی حزب الله آگاه است / تجاوز بی پاسخ نمی ماند

معاون دبیرکل حزب الله لبنان شب گذشته اظهار داشت که این جنبش هم اکنون در مرحله توازن بازدارندگی با رژیم صهیونیستی قرار دارد و حق دفاع را برای خود محفوظ می داند.

ادامه خبر درادامه مطلب

منبع: خبر گزاری مهر

معاون دبیرکل حزب الله لبنان شب گذشته اظهار داشت که این جنبش هم اکنون در مرحله توازن بازدارندگی با رژیم صهیونیستی قرار دارد و حق دفاع را برای خود محفوظ می داند.
به گزارش خبرگزاری مهر، شیخ نعیم قاسم در گفتگو با خبرگزاری فرانسه در واکنش به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به روستای العدیسه در جنوب لبنان گفت: اگر اسرائیل گمان می کند می تواند به طور جزئی به لبنان تجاوز کند و با هیچ واکنشی مواجه نشود سخت در اشتباه است.

وی خاطرنشان کرد: حزب الله گزینه صبر را برگزیده و همچنین گزینه انتخاب وقت برای واکنش از مناسبترین روش که با منافع لبنان و شرایط سیاسی کشورهای همسایه هماهنگی داشته باشد را در پیش گرفته است.

شیخ نعیم قاسم در ادامه گفت: هنگامی که اسرائیل تهدید می کند لبنان را هدف قرار می دهد به خوبی می داند که حزب الله توان آسیب رساندن به آن را دارد و در نتیجه اسرائیلی ها مسئول واکنشی هستند که حزب الله نشان خواهد داد.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان تصریح کرد: رژیم اسرائیل باید بداند که هرگونه تجاوزی علیه لبنان حتی تجاوز محدود این حق را به ما می دهد که از خود دفاع کنیم.

وی در پایان گفت: ما اکنون در مرحله توازن بازدارندگی با رژیم صهیونیستی قرار داریم و این رژیم به خوبی از این موضوع آگاه است.

خاطرنشان می شود نظامیان رژیم صهیونیستی روز سه شنبه با تانک ها و تجهیزات نظامی خود به روستای العدیسه در جنوب لبنان تجاوز کردند که این امر منجر به درگیری با نیروهای ارتش لبنان شد که به دفاع روی آورده بودند. در این درگیری یک افسر بلندپایه رژیم صهیونیستی به هلاکت رسید و سه نظامی لبنانی کشته شدند.