تبلیغات
نسیم - صهیونیست ها از دادگاه حریری بیشترین نفع را برده اند

جستجو

 

صهیونیست ها از دادگاه حریری بیشترین نفع را برده اند


موضوع: اخبار ایران ،

صهیونیست ها از دادگاه حریری بیشترین نفع را برده اند

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه به پشتوانه مقاومت و وحدت، امروز ارتش لبنان به رژیم صهیونیستی...

ادامه خبر درادامه مطلب

منبع: خبر گزاری مهر

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه به پشتوانه مقاومت و وحدت، امروز ارتش لبنان به رژیم صهیونیستی اجازه قطع یک درخت را نمی دهد درخصوص دادگاه حریری گفت: صهیونیست ها از این دادگاه بیشترین نفع را برده اند.
به گزارش خبرگزاری مهر، در دیداری که روز یکشنبه میان دکتر سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی با علی الشامی وزیرامورخارجه لبنان صورت گرفت دو طرف ضمن ابراز خرسندی از همکاری های منطقه ای و گسترش روابط میان دو کشور بر لزوم حفظ وحدت و دفاع از محور مقاومت تاکید کردند.

جلیلی در این دیدار ضمن ابراز علاقه نسبت به همکاری های منطقه ای ایران و لبنان، دستاوردهای مقاومت و پایداری ملت لبنان را در دفاع از حقوقشان در برابر دشمن صهیونیستی، مهم و با برکت دانست.

وی با اشاره به برگزاری دادگاه بین المللی در موضوع ترور حریری افزود: از این موضوع رژیم صهیونیستی بیشترین منفعت را برده و طبیعی است که متهم اصلی در این پرونده کسی است که از اختلافات سود می برد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی اظهار داشت: زمانی رژیم صهیونیستی بی واهمه تا مرزهای بیروت پیشروی می کرد اما امروز ثمره مقاومت اسلامی باعث شده است رژیم صهیونیستی با قطع یک درخت در نوار مرزی با واکنش شدید ارتش لبنان مواجه شود و این از برکات مقاومت و وحدت لبنان است.

علی الشامی نیز با بیان اینکه لبنان آمادگی دفاع و ایستادگی در برابر هرگونه تجاوز از سوی رژیم صهیونیستی را دارد بر لزوم تصمیم گیری در خصوص رفع تهدیدات اسرائیل علیه کشورهای منطقه به ویژه در زمینه خلع سلاح این رژیم تاکید کرد.